Artykuły

Trenerzy

materialy-szkoleniowe-1Konrad Jurga

Właściciel firmy Screen By play, przedstawiciel projektu Roboklocki, informatyk – rozwija ideę Robolocków od kilku lat, ponieważ wie, że ta dziecięca pasja  (sam ją miał) może  wpłynąć na drogę życiową i całą przyszłą karierę zawodową małych lego-programistów.

materialy-szkoleniowe-2Małgorzata Wiórek

Koordynator (a raczej dobra dusza) projektu – dba o to, żeby każde dziecko trafiło na odpowiednie dla niego zajęcia, kontaktuje się z rodzicami, załatwia wszystkie formalności.

materialy-szkoleniowe-1Michał Mikuła

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Radzi sobie świetnie z pracą w dużej grupie. Każde dziecko na jego zajęciach wie co robić i robi to chętnie.

materialy-szkoleniowe-1Vanessa Saramak

Absolwentka SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego we Wrocławiu . Otacza każde dziecko troskliwą opieką ale i uczy samodzielności jak dobry wychowawca.

materialy-szkoleniowe-1Tomasz Urbaniak

W swojej pracy stara się znaleźć drogę dotarcia do każdego dziecka, niezależnie od jego zdolności i umiejętności. Prowadzi zajęcia również w języku angielskim.

materialy-szkoleniowe-1Joanna Kunert

Wideotrener komunikacji, pedagog – pomaga trenerom dobrze komunikować się z dziećmi i i przekazywać im skutecznie roboklockowe umiejętności. Czasami nagrywa ich pracę kamerą, żeby pokazać im, jak mogą stać się w swojej pracy jeszcze lepsi.

materialy-szkoleniowe-1Oleg Pokotylo

Absolwent Uniwersytetu Narodowego im. Tarasa Szewczenki w Kijowie Wydziału Fizyki Medycznej. Opiekun projektu skierowanego dla obywateli Rosji i Ukrainy w Polsce oraz propagator inicjatywy pt. relacja dzieci z robotem DASH i DOT.

materialy-szkoleniowe-1Iza Margas

Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Wielka pasjonatka pracy z dziećmi. Uśmiechnięta i zawsze gotowa do pomocy swoim podopiecznym.

materialy-szkoleniowe-1Błażej Schubert

Student Politechniki Wrocławskiej. Zaraża dzieci swoją pasją do konstruowania. Dzieci marzą o takim starszym bracie.

materialy-szkoleniowe-1Martyna Korzeniecka

Absolwentka Wychowania Fizycznego we Wrocławiu jak i licencjonowany wychowawca kolonijny. Opiekun projektu EDU Soft oraz wesoła robotyczna wuefistka.

materialy-szkoleniowe-1Magdalena Szulc

Studentka Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej „Horyzont”. Promienna i jak sama mówi „malutka jak dzieci” trenerka LEGO® Education. Pracuję z najmłodszymi, stając się dla nich wymarzoną starszą siostrą. Jej zajęcia zawsze charakteryzuje duży uśmiech uczestników.

materialy-szkoleniowe-1Człowiek LEGO®

Chcesz zostać Trenerem Lego®? Wyślij swoje cv na bok@roboklocki.pl.